AkıllıYönetim.com Facebook Uygulaması
Kullanıcı Girişi
 

Emin olmayanlara 1 AYLIK DENEME SÜRESİ

AkıllıYönetim.com Yönetici Programını 1 ay denedikten sonra, eğer memnun kalmazsanız kalan ayların ücretini iade ediyoruz!

Sıfır Risk

AkıllıYönetim.com Yönetici Programı'nı kullanmaya başladıktan sonra, eğer memnun kalmazsanız, sipariş tarihinizden itibaren toplam 30 gün içinde bizden ücret iadesi talep edebilirsiniz. İade talebiniz sonrası, kayıt olurken kabul ettiğiniz sözleşmemizdeki ilgili maddeye istinaden üyeliğinizi erken bitirmek istediğinize dair formu (buraya tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz) bize fakslamanızı takip eden 30 gün içinde, kayıt olurken bize havale yaptığınız hesabınıza üyeliğinizin deneme süresi olan 1 aylık bölümü hariç kalan kısmı iade ediyoruz. Bu süre sonrasında yapılacak taleplerde herhangi bir geri ödeme yapmıyoruz. (Kullandığınız SMS, alan adı kaydı gibi geri döndürülemez işlemler içeren hizmetlerin geri ödemesi yapılmaz)

Hangi Panellerde Geçerli?

Deneme süresi uygulamamız, tüm Yönetici Paneli Web, Yönetici Paneli Muhasebe ve Yönetici Paneli İnteraktif üyelikleri için geçerlidir.

Denemek İçin Satın Almak Zorunda mıyım?

Hayır! Buraya tıklayarak ücretsiz demo sürümünü kullanmak için bize demo talebi yollayabilirsiniz. Limitli demo sürümünü denedikten sonra, sipariş verip herhangi limit olmayan yazılımınızı alabilirsiniz.

Madem Ücretsiz Demo Mevcut, Deneme Süresine Ne Gerek Var?

AkıllıYönetim.com'u benzerlerinden ayıran tüm özellikleri keşfetmeniz ve aktif olarak kullanmanız, en büyük arzumuz. Bu nedenle, Demo sürümündeki Bilgi Girişi, SMS ve bazı diğer sayfalar ile ilgili kısıtlamaları, kendiniz sisteme bağlanıp deneyerek görmek isteyebilirsiniz. Kendi apartman yada sitenizin ve sakinlerinizin kullanım durumlarını sisteme girdiğinizde, örnek konuta göre çok daha iyi bir fikir vermektedir.

Neden 1 Aylık Paramı Geri Alamıyorum?

Memnuniyetsizlik durumunda geri ödeme hizmetini, AkıllıYönetim.com sistemine güvendiğimiz ve müşterilerimize gerçekten kaliteli bir hizmet vermek istediğimiz için yürütmekteyiz. Sistemin gerçek potansiyeline varmanız yaklaşık olarak bu süre içerisinde biriken verileriniz sonrası olmakta.

Sipariş verdiğinizde sunucularımızda apartman yada siteniz için tahsis edilen alanların, eğer mevcutsa web sitenizin ve bu 1 ay içindeki kullanımınızın (1 günlük kullanım ile 30 günlük kullanım arasında bir ayrım gözetmeksizin) karşılığında, üyeliğinizin tamamı için yapmış olduğunuz ödemenin ilk ayını operasyonel masraflarımızı karşılaması açısından iade etmemekteyiz.

 

Tüm Haberler